1973 yılında İstanbul'da doğdu.
1984 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuari çalgı eğitimi bölümüne girdi. On yıl süren konservatuar eğitimi boyunca İhsan Özgen'le kemençe çalıştı ve 1994 yılında mezun oldu.
1990 yılında girdiği ve genel sanat yönetmenliğini devlet sanatçısı Prof.Dr. Necdet Yaşar'ın yaptığı Kültür Bakanlığı İstanbul Devlet Klasik Türk Müziği Topluluğu'nda yedi yıl süreyle misafir sanatçı olarak görev yaptı.
1991 yılında TRT İstanbul Radyosu'na girdi ve 2000 yılında bu kurumda kadrolu sanatçı oldu.
Alaaddin Yavaşça, Bekir Sıdkı Sezgin, Erol Deran, Niyazi Sayın, Mutlu Torun, İnci Çayırlı, Yavuz Özüstün gibi birçok büyük ustayla çalışma fırsatı buldu.
1992 yılından beri Kudsi Erguner grubu ile Avrupa'nın birçok ülkesi başta olmak üzere, Sudan, İsrail ,Fas ve Lübnan gibi pek çok ülkede konserlere katıldı.
Kudsi Erguner'in önemli projeleri İslam Blues, Ottomania, Osmanlı Davulları, La banda Allaturca ve Tac Mahal'de görev yaptı. Kudsi Erguner'le Fransa'da kayıtları yapılan ve yayınlanan "Chemıns"(Yollar) adlı bir albüm yaptı.
1996 yılında Fransa Cumhurbaşkanı tarafından Paris Sorbonne Üniversitesinde düzenlenen ünlü keman sanatçısı Sir Yehudi Menuhin ‘in 80. yaş günü konserine Kudsi Erguner'le beraber katıldı.
Amerika Birleşik Devletleri'nde birçok üniversitede, özellikle University of California Santa Cruz, Şehvar Beşiroğlu ve Feridun Özgören ile beraber Harvard, M.I.T üniversitelerinde ve New England konservatuarında açıklamalı konserlere, seminerlere ve derslere katıldı.
1997 yılında Tanburi Murat Aydemir ile beraber “Ahenk” isimli solo albümleri ve 2001 yılında Yunanlı kemence sanatçısı Sokratis Sinopoulos ile beraber “İstanbul'dan Mektup” albümü, Amerika'da Golden Horn plak şirketinden yayınlandı.
Ayrıca 2001 yılında Ermeni Düdük sanatçısı Civan Gasparyan ve Erkan Oğur'la beraber yaptıkları “Fuad” isimli albüm Kalan Müzik'den yayınlandı.

Cengiz Onural ve Murat Aydemir'le beraber kurdukları “İncesaz”grubu ile çalışmalarını 1997'den beri sürdüren sanatçının bu grupla yaptığı”Eski Nisan”, ”İkinci Bahar, ”Eylül Şarkilari”ve “İstanbul'a Dair isimli dört albümü daha bulunmaktadır. 2007 yılında "Ahenk Volume 2" adlı albümü ABD'de yayınlanmıştır. Sanatçının diğer yeni albümü, “Minstrel’s Era” Kalan Müzik'den yayınlandı. Bu albümde sanatçya Ugur Işk ve Renaud Garcia Fons eşlik etmiştir.

 
  © 2008 Golden Horn Productions, Inc.